Един от характерните за главния актьор филми, но с много по голяма динамика и развитие на сюжета.Много и най разнообразни сцени, в които е вложено достатъчно въображение за да се получат като самостоятелни уникални примери за възможността по колко начина може да бъде лишен от съществуване персонаж в киното.
Този филм е един от поредните примери за това как, големите мускули, инстинкта за самосъхранение и волята за оцеляване побеждават една перфектно организирана система за забавление на масите.
Историята е симпатична и се развива много бързо, но филма си остава като поредния класически екшън, който е запазена марка на главния актьор.Ако зрителя притежава нужното влечение към творчеството на този толкова прогресивен актьор, то тогава ще изгледа този филм с огромно удоволствие.
Филма е подходящ за гледане от безработни мускулести хора, с желание за изява в медиите, не се препоръчва за хора със склонност към насилието и странното облекло.

























